Naše pivo

Nabídka piv

SVĚTLÉ NEALKOHOLICKÉ PIVO “ STŘÍZLÍK “

Překvapivě hořké nealkoholické pivo, které osvěží ihned po napití. Vařené je tradičním způsobem, ze spilky odchází brzy do ležáckého sklepa, díky čemuž obsahuje max. 0,50 % alkoholu.

Alk.: max 0,5 % obj.

HEROLD – SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO

Máte žízeň po práci, sportu nebo kdykoliv během dne? Ochutnejte naše výčepní pivo – příjemně hořké, s čistou, osvěžující chutí. Tradiční české pivo, spodně kvašené, s dobou zrání jako u ležáků. Charakteristické světle zlatavou barvou díky plzeňskému humnovému sladu a přiměřenou hořkostí, kterou dodávají české odrůdy chmele – Žatecký poloraný červeňák a Sládek.

Alk.: 4,10 % obj.

HEROLD – SVĚTLÝ ZÁMECKÝ LEŽÁK 11°

Naše jedenáctka není jen kompromisem mezi desítkou a dvanáctkou, jedná se o nezastupitelné pivo s plnou chutí, nádherně zlatavou barvou, hustou krémovou pěnou, vysokým řízem a příjemně doznívající hořkostí. Naše nejnovější pivo, které se okamžitě stalo bestsellerem.

Alk.: 4,80 % obj.

HEROLD – SVĚTLÝ BŘEZNICKÝ LEŽÁK 12°

S láskou vařený, čtyřikrát chmelený a ve sklepě šest týdnů zrající. Pokud jste nároční pivaři a není vám jedno, jakou dvanáctku pijete, je pro vás Ležák Herold tou nejlepší volbou. Zlatá barva, řádná chlebnatost, vysoký říz a střední hořkost. Pivo se pyšní chráněným zeměpisným označením EU.

Alk.: 5,20 % obj.

HEROLD – SVĚTLÉ PLNÉ PŠENIČNÉ PIVO 12°

Svrchně kvašené pšeničné pivo s vysokou stálou pěnou. Vaříme ho poctivě, z čerstvých kvasnic, pro které si jezdíme až do Bavorska. Není příliš hořké, zato má neopakovatelnou vůni s jemnými tóny hřebíčku a banánu. Naše pšenice je nefiltrovaná a chmelená natřikrát českými odrůdami chmele.

Alk.: 5,10 % obj.

HEROLD – TMAVÉ SILNÉ PIVO 13°

Náš černý kůň. Kombinace speciálních barevných sladů pivu dodává specifickou chuť se stopami pražené kávy s karamelovým dozníváním a barvu černou jako noc. Vyvážená hořkost českých chmelů a sametová pěna jako třešnička na dortu.

Naše černé pivo se pravidelně umisťuje na předních místech v degustačních soutěžích.

Alk. 5, 20 % obj.

HEROLD – SVĚTLÉ SILNÉ PIVO 14°

Dominantou tohoto piva je síla v krásné rovnováze plnosti, chlebnatosti a hořkosti. Chuť je výrazně sladová, což zajišťují dva druhy sladu. Hořkost dodávají české odrůdy chmele – Žatecký poloraný červeňák a Sládek. Po napití objevíte příjemnou hřejivost alkoholu a perfektní říz.

Alk.: 5, 80 % obj.

HEROLD – POLOTMAVÉ SILNÉ PIVO 14°

Ukazuje to nejlepší ze spojení světlého a tmavého piva s příjemným řízem a pitelností. Nádherná barva českého granátu, krémová pěna, bohatě rozvinuté sladové aroma s tóny karamelu. Náš polotmavý speciál je nenapodobitelné pivo, které si nespletete s žádným jiným. Pravidelně se umisťuje na předních místech v degustačních soutěžích. Pokud jste fanouškem méně hořkých piv, polotmavý Herold je pro vás nejlepší volbou.

Alk.: 5, 80 % obj.

SVĚTLÉ SILNÉ PIVO “BASTARD” 14°

Řádně prokvašené silné pivo. Neskrývá alkoholovou linku, ale jeho chuť je zároveň dokonale vyvážená. Příjemná hořkost díky dvěma odrůdám toho nejlepšího českého chmele a výrazná, jedinečná chuť. Nikdo nezůstane u jednoho.

Alk.: 6, 10 % obj.